Oprava autoskel

V některých případech, kdy je míra poškození skla na vozidle opravdu nízká, je možno autosklo opravit bez jeho výměny. Toto provádí řada specializovaných firem, které mají obvykle s touto činností bohaté zkušenosti, tímto je tedy zajištěna ta nejvyšší profesionálnost a vy se nemusíte obávat, že by vznikly v budoucnu jakékoliv komplikace.

Oprava je velmi jednoduchá a rychlá, provádí se především pro případy pevnostních vad a optických vad a to pomocí speciálních pryskyřic. V praxi potom ani nepoznáte, že bylo sklo někdy poškozeno.

Je však třeba dodržet určité zásady, předně je nutno ihned po vzniku škody sklo zalepit průhlednou fólií, aby do něj nevnikly nečistoty.

Oprava autoskel může být financována z pojistné smlouvy pojištění vozidel, pokud je sjednána na připojištění skel.

oprava

Pokud ani vaše havarijní pojištění s připojištěním skel nepočítá a viníkem škody jste vy, nezbude vám nic jiného, než veškeré náklady uhradit samostatně. Nemusíte se naštěstí obávat, že by se jednalo o nějak výraznou sumu, obvykle se pohybuje v řádech stovek, maximálně několika málo tisíců korun v závislosti na konkrétním poškození.

V každém případě se však připojištění skel vyplatí. Díky tomuto pojistnému produktu se můžete vyhnout řadě nepříjemným finančním dopadů.